De eerste meeting op Duindigt zit er weer op. Negen draverijen werden verreden waarbij de totalisatoromzet uitkwam op ruim drieenveertig mille. Hugo Langeweg deed goede zaken hij won drie maal. De uitslagen van deze meeting.
Eerste koers, 2000 m: | ||||||
1e | 6 | Angel Heikant | R.T. de Vlieger | 1.17,6 | ||
2e | 9 | Yourlatesttrick | ||||
3e | 8 | Youthful Hanover | ||||
4e | 5 | Ziggy Investment | ||||
Winnend 2,80 Pl. 1,40 2,50 2,60 | Kpl 17,00 | Trio 137,80 | Kwartet – | |||
Tweede koers, 2000 m: | ||||||
1e | 2 | Zamora River | A. Bakker | 1.18,6 | ||
2e | 3 | Arnie’s Fanatic | ||||
3e | 6 | Alwin Dalimo | ||||
4e | 5 | Young ’n fanatic | ||||
Niet gestart: 8 Ajente Bianco | ||||||
Winnend 1,60 Pl. 1,20 1,40 1,60 | Kpl 2,70 | Trio 8,70 | DW 5,60 | |||
Derde koers, 2200 m: | ||||||
1e | 6 | Que Sol | Mw. A.A. de Heer | 1.16,8 | ||
2e | 7 | Prazer Bocain | ||||
3e | 2 | Vigo Ricardo | ||||
4e | 8 | Negresco | ||||
Niet gestart: 1 Wishborn Axkit 5 Quouette de Survie | ||||||
Winnend 1,80 Pl. 1,30 1,50 2,10 | Kpl 6,20 | Trio 40,70 | ||||
Vierde koers, 1609 m: | ||||||
1e | 3 | Zatopek Arnie | Mw. C.D. Aalbers | 1.16,4 | ||
2e | 4 | Yale | ||||
3e | 2 | Za Za Newport | ||||
4e | 6 | Zoe B Boko | ||||
Niet gestart: 10 Yemaya 11 Voice of Joyce | ||||||
Winnend 3,00 Pl. 1,40 1,60 2,20 | Kpl 12,40 | Trio 110,80 | ||||
Vijfde koers, 2000 m: | ||||||
1e | 8 | Aries | H.W. Langeweg jr. | 1.16,3 | ||
2e | 3 | Yegua | ||||
3e | 9 | Yann Frisia | ||||
4e | 4 | Zandbergen Zelf | ||||
Niet gestart: 6 Exciting King | ||||||
Winnend 1,70 Pl. 1,40 1,90 1,90 | Kpl 13,90 | Trio 65,30 | ||||
Zesde koers, 2000 m: | ||||||
1e | 6 | Amour de la Rue | R. Brinkman | 1.16,5 | ||
2e | 5 | Ylja Limburgia | ||||
3e | 7 | Yke Heikant | ||||
4e | 4 | Wishful Hope | ||||
Winnend 2,10 Pl. 1,30 1,20 1,50 | Kpl 7,60 | Trio 57,60 | ||||
Zevende koers, 2000 m: | ||||||
1e | 4 | Welmoed Landerye | R.T. de Vlieger | 1.16,8 | ||
2e | 7 | Yesterday | ||||
3e | 5 | Granatina Rex | ||||
4e | 6 | Zoran Lobell | ||||
Niet gestart: 2 Year of Transs R 3 Zidane | ||||||
Winnend 1,40 Pl. – – – | Kpl 2,40 | Trio 14,10 | ||||
Achtste koers, 2000 m: | ||||||
1e | 4 | Brandy Energy | H.W. Langeweg jr. | 1.16,4 | ||
2e | 11 | Adelaar | ||||
3e | 2 | Bliksem B | ||||
4e | 8 | Beat It | ||||
Winnend 3,40 Pl. 3,00 4,40 3,70 | Kpl 46,80 | Trio 948,70 | ||||
Negende koers, 2000 m: | ||||||
1e | 8 | Altafini Toscana | H.W. Langeweg jr. | 1.16,5 | ||
2e | 1 | Zebulon | ||||
3e | 7 | Zon B | ||||
4e | 4 | Attica River | ||||
Niet gestart: 6 Zvetlanamigliore | ||||||
Winnend 1,70 Pl. 1,30 2,80 2,10 | Kpl 23,90 | Trio 68,30 | ||||
Totalisatoromzet: 43063,5 |